پنجشنبه 06 مهر 1402

دو و واحد فرآوری و بسته بندی آبزیان و سردخانه زیر صفر در شهرک صنعتی میناب به بهره برداری رسید

  • 1402/06/11 - 09:08
  • - تعداد بازدید: 47
  • - تعداد بازدیدکننده: 42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zjfc
در پنجمین روز از هفته دولت:

دو و واحد فرآوری و بسته بندی آبزیان و سردخانه زیر صفر در شهرک صنعتی میناب به بهره برداری رسید

همزمان با پنجمین روز از هفته بزرگداشت دولت با حضور استاندار هرمزگان دو واحد فرآوری و بسته بندی آبزیان و سردخانه زیر صفر با ظرفیت ۸۱۰۰ تن و اعتباری بالغ بر ۱۱۹۸ میلیارد ریال در شهرک صنعتی میناب به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان، با اضافه شدن این واحدها به ظرفیت صنایع بسته بندی و فرآوری آبزیان در منطقه تیاب شهرستان میناب، توان استان در زمینه تولیدات صنایع تبدیلی و غذایی با برنامه ریزی و حمایت دولت سیزدهم، ۳۳ درصد افزایش داشته است.

گفتنی است؛ میزان کل صادرات استان در حوزه صنایع تبدیلی و غذایی بالغ بر ۱۶هزار و ۵۰۰ تن با ارزش ۴۲ میلیون دلار بوده که سهم میناب ۶۰۰ تن به ارزش ۳ میلیون دلار است.

تعداد ۳۱ واحد صنایع تبدیلی مواد غذایی در شهرستان میناب با ظرفیت جذب ۲۴۳ هزار تن ماده خام فعالیت دارد که ۱۰۶۳ نفر اشتغالزایی مستقیم ایجاد کرده است.

واحد ۲۳۰۰ تنی فرآوری و بسته بندی ماهی و میگو با ظرفیت بسته بندی ۱۵۰۰ و سردخانه ۸۰۰ تنی با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیارد ریالی علی رنجبری مازنی و دریافت ۵۸ میلیارد ریال تسهیلات و با ظرفیت ۳۵نفر اشتغال در منطقه تیاب شهرستان میناب توسط نماینده عالی دولت در هرمزگان افتتاح شد.

واحد ۵۹۰۰ تنی بسته بندی و فرآوری ماهی و میگو و سردخانه ثابت زیر صفر با سرمایه گذاری ۸۵۰ میلیارد ریالی محمد جواد دولتی و دریافت ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات و با ایجاد ۴۹ نفر فرصت شغلی به بهره برداری رسید.

  • گروه خبری : گروه آرشیو تمام اخبار استان,گروه اسلایدر سمت چپ,گروه اسلایدر سمت راست
  • کد خبر : 22591
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب