یکشنبه 27 خرداد 1403

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد

  • 1403/03/13 - 09:27
  • - تعداد بازدید: 15
  • - تعداد بازدیدکننده: 13
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZdWe
پیام تسلیت مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد

دکتر سید امیر امیری زاد در پیامی ضمن گرامی داشت قیام 15 خرداد، رحلت جانسوز امام خمینی (ره) را تسلیت گفت

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان متن پیام بدین شرح است                                  :

بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهم خرداد؛ سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار صالحان است که با اتکا بر سلاح ایمان بر بلندای تاریخ، ندای فتح و ظفر سر داد و آزادی و آزادگی را در عمق سیاهی و سیطره استکبار، معنایی تازه بخشید.

امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده در قلوب مسلمانان و مستضعفان جهان است ، بزرگ مردی که با سلوک علمـی، عملی و با پیروی از فرامین الهی در دین اسلام ناب محمدی ،فصل نوینی در تاریخ پر فراز و نشیب این مرز و بوم آغاز نمود.

.15خرداد، یادآور روزی است که ملت مسلمان ایران در دفاع از ارزش های اسلامی سینه سپر کردند و در مقابل آماج گلوله‌های رژیم سفاک پهلوی سرافرازانه ایستادند تا اسلام و ارزش‌های ناب اسلامی باقی و ماندگار باشد. این روز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و استبداد و به ثمرنشستن اراده‌ ملت بزرگ ایران است. حضرت امام خمینی(ره) ارزش‌های اسلامی و ایرانی را در کشور احیا کرد و با رهبری داهیانه خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناهگاه و یاور مظلومان جهان باشد.

اینجانب سالروز رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره)، بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران با وفایش در فاجعه قیام خونین 15 خرداد را تسلیت عرض می نمایم. امیدوارم با پاسداری از آرمان های والای بنیانگذار انقلاب و خون پاک شهدا، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)، برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی نام ایران در عرصه های بین المللی تلاش نماییم

سیدامیر امیری زاد

  • گروه خبری : گروه آرشیو تمام اخبار استان,گروه اسلایدر سمت چپ,گروه اسلایدر سمت راست,گروه اطلاع رسانی
  • کد خبر : 27829
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب